XXII. Országos TDM konferencia – KÖRMEND 2019. november 13-15.

A Vasi Hegyhát – Rábamente TDM volt a házigazdája, a MJUS World Resort & Thermal Park Hotel pedig a helyszíne a Magyar TDM Szövetség őszi közgyűlésének és országos konferenciájának. A program tanulmányúttal kezdődött, stratégiai gondolkodásról, pozicionálásról, termékfejlesztésről, képzésről való közös gondolkodással folytatódott, majd Giro d’Italia egyeztetéssel színesedett.

Előadóink/partnereink között köszönthettük Dr. Princzinger Pétert (MTSZA), Christian Eckert (szakember, Eichstaett-Ingolstadti Egyetem), Eva Luckerbauert (tanácsadó, Kelet-Stájerországi Turisztikai Szövetség korábbi ügyvezetője), Kálmán Istvánt (alelnök, MABEUSZ, Boros László Attilát (elnök, Magyar Fürdőszövetség), Szilasi Lászlót (szakmai vezető, Giro’d Italia).

RÉSZLETEK