XIX. Országos TDM konferencia – SIÓFOK 2018. május 16-18.

A május 16-án elnökségi üléssel és közgyűléssel megkezdett TDM-találkozó 17-én mintegy 100 fő részvételével konferenciával folytatódott a Hotel Yacht Wellness and Business Siófokban. A rendezvény a helyiek bemutatkozását követően Semsei Sándor (MTDMSZ) a TDM szervezeti rendszer jelenéről és kihívásairól adott tömör helyzetelemzést, kiemelve az eredményeket is. A fő üzenet: helyben erősebbnek lenni. Hoffmann Henrik (BTSZ) előadásában rámutatott, hogy kiemelt térségként óriási fejlődés előtt áll a tó és környéke, Gajda Tibor (MTÜ) részletesen beszámolt a kiemelt térségek és a pályázatok állásáról, az ügynökség által koordinált fejlesztésekről, Sztojanovits Kristóf, a Magyar Turisztikai Szövetség titkára bemutatta a „szövetségek szövetségének” munkáját.

Előadóink között köszönthettük:  Hamvas Pétert (alpolgármester, Siófok), Gajda Tibort (vezérigazgató-helyettes, MTÜ), Hoffmann Henriket (elnök, Balatoni Turizmus Szövetség), Sztojanovits Kristófot (főtitkár, MTSZA), Holczer Ágnest (turisztikai szakértő, HONinfo Kft.).

RÉSZLETEK

VIDEÓ A KONFERENCIÁRÓL