NAGY SIKERREL ZAJLOTT A TEMATIKUS TDM TV

A járványügyi veszélyhelyzet kihirdetése óta a Magyar TDM Szövetség folyamatosan szondázta tagsága igényét, hiszen sokszor hétről hétre, sőt napról napra változó feltételekkel és intézkedésekkel szembesültek a szervezetek. A ’lazítások’ elrendelés óta azonban már látható az is, milyen új feladatokkal kell nekivágni a kivételes nyári szezonnak. A felkészülést elősegítendő, 2020. május 20-tól minden hét szerdai napján ún. ’Tematikus TDM TV’ keretei között interaktív beszélgetésekre került sor, előzetesen meghatározott, aktuális témákban.

1. ADÁS

Válsághelyzetek lélektana/válságmenedzsment – a magyar lakosság reakciói a lazító intézkedésekre, időpontja: 2020. május 20. 15.00 óra. Az ADÁS ITT nézhető vissza.

Beszélgetőpartnerek:

• Dr. Ludvigh Károly (coach, pszichoterapeuta, tréner, pszichiáter, Stratego Kft.)
  • Juhász Gábor (igazgató, Aquilo Hotel Panoráma-Tihany)
  • ADÁS

Várható utazási trendek és fogyasztói attitűdök a járvány hatására, időpontja: 2020. május 27. 15.00 óra. Az ADÁS ITT nézhető vissza.

Beszélgetőpartnerek:

• Szigetvári József (vezérigazgató, szallas.hu)
  • Érsek M. Zoltán (tulajdonos-főszerkesztő, Az Utazó Magazin)
  • Holczer Ágnes (turisztikai tanácsadó, HONifo Kft.)
  • ADÁS

Kreativitás és stratégiai kínálat(át)szervezés – kényszer és lehetőség,  időpontja: 2020. június 03. 15.00 óra. Az ADÁS ITT nézhető vissza.

Beszélgetőpartnerek:

• Hülvely István (kurátor, Magyar Turisztikai Szövetség Alapítvány)
  • Petényi Mirkó (kommunikációs igazgató, Aktív-és Ökoturisztikai Fejlesztési Központ)
  • Dr. Ludvigh Károly (tréner, coach, pszichiáter, pszichoterapeuta, Stratego Kft.)
  • Holczer Ágnes (turisztikai tanácsadó, HONifo Kft.)
  • ADÁS

Települési körkép – időpontja: 2020. június 17.

• Czeglédi Gyula – Hajdúszoboszló polgármestere
  • Novák Ferenc – Zalakaros polgármestere
  • Michl József – Tata Polgármestere
  • Juhász Gábor – Tihany, turisztikai tanácsadó

Turizmus.com cikke

• ADÁS

Turisztikai szolgáltatók helyzete, az országos szakmai szövetségek gondolatai– időpontja: 2020. június 24.

• Kovács László (MVI)
  • Bacsi Krisztina (MARESZ)
  • Márta István (MFSZ)
  • Frankó Pál (FATOSZ)