ÚJRA EGYÜTT – XXVIII. ORSZÁGOS TDM RENDEZVÉNY

Rendhagyó eseményre készül a Magyar TDM Szövetség 2023. május 12-13-án. A XXVIII. Országos TDM rendezvényükre ezúttal nem csak a jelenleg is a szakmában tevékenykedő kollégákat várják nagy szeretettel, hanem minden olyan munkatársat, aki valaha a rendszer része volt, és szeretné – legalább egy nap erejéig – a múltat megidézni.

„Fogadó desztinációként nem véletlenül került előtérbe Tihany, az ott végzett munka, a helyiek akarása és elszántsága, valamint a szolgáltatók hozzáállása jó példaként is szolgál a kollégák részére” – mondta el Horváth Viktória a Magyar TDM Szövetség titkára. „Rendezvényünkre olyan időpontot választottunk, amely a TDM világától mára már elszakadt, de számunkra oly kedves régi kollégáknak is alkalmas lehet: ha nem is tudják az egész pénteki napot velünk tölteni, bármikor csatlakozhatnak a délután és az este folyamán, a munkájukat követően”.

A Tihanyi Legenda Nonprofit Kft.-vel és a Tihanyi Turisztikai és Marketing Egyesülettel közös szervezett program első felében Közgyűlés szervezésére (csak tagoknak), valamint Aktuális kérdések órájára (jelenlegi kollégáknak) kerül sor, ahol a szervezeteket leginkább érintő változásokat, eredményeket, értékeléseket beszélik meg az egybegyűltek. 13.15-től válik mindenki számára nyitottá a program: kisvonatos városnézés, tematikus séta, a Tihanyi Magtár – TDM Iroda megtekintése, balatoni hajózás és közös grillvacsora vár a résztvevőkre. A napirend elengedhetetlen részét képezi a közös emlékek felidézése, hol kötött keretek között (’Múltidéző vetélkedő’, ’Legemlékezetesebb pillanataink’, ’Desztinációs nyereményjáték’), hol szabadon, hiszen „az igazi értéket számunkra mindig egymás társasága, a közös nevetések és élmények adják”.

JELENTKEZÉSI LAP

——————————————————————————————————————–

Részletes program

Helyszín: Aquilo Hotel Panoráma, Tihany

Időpont: 2023. május 12-13.

2023. május 12. péntek

TDM szervezetek számára szervezett programok

10.30. Közgyűlés – kizárólag a Magyar TDM Szövetség tagsága részére

11.30.  Aktuális kérdések órája – nyílt fórum minden jelenleg TDM szervezetnél dolgozó kolléga részére

Közben: szendvicsebéd, bekészítés (kávé, üdítő, aprósüti, gyümölcs)

Bárki számára nyitott programok:

13.15. Kisvonatos városnézés

13.45. Tihanyi Magtár bemutatása: új TDM Iroda és Tourinform Iroda megtekintése

14.30. Tematikus séta a hajóállomásra: fókuszban az új attrakciók

15.30. Welcome! – találkozási pont a Sport Terrace vendéglátóegységnél a Hajóállomáson

16.00 Hajókirándulás, közben Semsei Sándor – MTDMSZ elnök – röviden értékeli a szervezeti rendszer kialakításának kezdetei óta eltelt 20 év eredményeit, aktív eszmecsere és múltidézés.

Fontos: a hajó befogadóképessége 50 fő! Jelentkezéseket azok sorrendje alapján tudunk fogadni. Nagy számú érdeklődés esetén újragondoljuk a lehetőségeinket!

18.30. Grill/bográcsvacsora a szálloda szigetén

19.30. Sörkóstoló (Tihanyi Bencés Apátság és egyéb sörök). A program minimum 20 fő jelentkezése esetén indul!

21.00. ’Kocsmakvíz’ és múltidézés, amiben együtt megkeressük a TDM rendszer legemlékezetesebb pillanatait

22.00. Desztinációs nyereményjáték – hozz magaddal egy kortnyit/csipetnyit a Te térségedből

22.30. Buli, DJ-vel

2023. május 13. szombat

08.00  órától reggeli

10.00. Piac Placc szakmai látogatása, eszmecsere jó gyakorlatokról és a hazai termelői piacok helyzetéről

11.30. Tihanyi Bencés Apátság/Illatok Háza látogatása. A program minimum 20 fő jelentkezése esetén indul!

12.30 órától szabad program

JELENTKEZÉSI LAP

Kérdés esetén keressék Horváth Viktória, titkárt az info@tdmszovetseg.eu címen!